Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
  • O firmie PASACO

    Strategicznym obszarem działania firmy
    jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych.

    Dalej

Jesteśmy godni
zaufania

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. to rodzinna firma, działająca nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą największą przewagą jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu oferujemy najwyższej jakości produkty i usługi.

Potwierdzeniem tego jest wysoka pozycja PASACO na rynku papierów powlekanych. Z dumą opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty do ponad 80 krajów na całym świecie.

Osiągnęliśmy pozycję stabilnego partnera dla naszych odbiorców. Wyróżnia nas indywidualne podejście
do klientów i budowanie partnerskich relacji opartych na zaufaniu i satysfakcji. W każdym przypadku potrzeby klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jesteśmy zorientowani na wysoką jakość produktu i obsługi. Naszą misją jest poszukiwanie nowych rozwiązań, dzięki którym pomagamy naszym klientom osiągać ich długoterminowe cele.

Solidny pracodawca

Naszą największą przewagą jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu oferujemy najwyższej jakości produkty i usługi.

Poszukujemy ludzi ciekawych świata, odpowiedzialnych, lojalnych i zorientowanych na rozwój.
W naszych pracownikach cenimy entuzjazm, determinację i pozytywne nastawienie.

Osiągnęliśmy pozycję stabilnego partnera dla naszych odbiorców, jak i pracowników.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

OFERUJEMY:
– pracę w solidnej i stabilnej firmie (umowa o pracę),
– komfortowe warunki pracy,
– szkolenia i merytoryczne wsparcie,
– atrakcyjny system wynagrodzeń,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowowych.

Dynamika, jakość,
niezawodność

Głównym celem firmy Pasaco jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług oraz ciągły rozwój organizacji, wynikający z dostosowania się do oczekiwań rynku. Inwestycje i otwartość na nowe technologie przy zachowaniu koncepcji zrównoważonego rozwoju, ciągłe poszukiwanie nowych produktów oraz elastyczne podejście do klientów zapewniają firmie wysoką konkurencyjność rynkową.

Produkcja wyrobów silikonowanych z zachowaniem wysokich standardów higienicznych, których głównym odbiorcą są kluczowe światowe koncerny z branży higienicznej zapewnia odpowiednią czystość higieniczną naszych wyrobów.

Ścisła procedura kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego gwarantuje, że każda rolka naszego papieru posiada odpowiednią i powtarzalną jakość, zgodną z normami wymaganymi przez naszych klientów.

Skuteczne zarządzanie jakością i rozwojem organizacji oraz zmianą procesów potwierdzają zewnętrzne certyfikacje systemów ISO 9001/ISO 14001 oraz FSC®.

Certyfikaty:

POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
Zobacz certyfikat
SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001, ISO 14001
Zobacz certyfikat
Certyfikat FSC®
Zobacz certyfikat

Rzetelność,
terminowość,
transparentność

W zakresie zobowiązań podatkowych celem spółki Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. jest zapewnienie rzetelności, terminowości i transparentności rozliczeń podatkowych.

Przedsiębiorstwo realizuje zobowiązania podatkowe zgodnie
z Ordynacją podatkową.

Dokumenty do pobrania

Zachęcamy do skorzystania z poniższych dokumentów w przypadku jakichkolwiek problemów z jakością lub transportem naszych produktów. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w procesie zgłaszania reklamacji i rozwiązywania wszelkich problemów.

R&D

Elastyczność to nasza domena. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów, dzięki temu zawsze szybko i kreatywnie reagujemy na zmieniające się wymagania rynku.

Dział Badawczo-Rozwojowy nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań w celu doskonalenia procesu produkcyjnego oraz projektuje i wdraża nowe produkty. Pracę Działu Badawczo–Rozwojowego wspiera Laboratorium, które posiada najwyższej klasy sprzęt zapewniający ścisłą kontrolę jakości wszystkich towarów produkowanych w PASACO®.

Elastyczność
oferty oraz usług

Doświadczenie
w branży

Najwyższa jakość
dostarczanych produktów

Laboratorium PASACO

Projekty UE

Dbając o jakość naszych produktów i satysfakcję klienta dążymy do ciągłego rozwoju poprzez liczne projekty związane z wdrażaniem innowacyjnych technologii oraz przez ciągłe dokształcanie naszego zespołu. Część projektów została sfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

W perspektywie finansowej na lata 2007­­-2013 zrealizowaliśmy projekty w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W obecnej perspektywie finansowej prowadzimy projekty badawczo-­rozwojowe w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

fundusze europejskie

Zrealizowane projekty

NCBiR - POIR.01.01.01 - 00 - 114 / 15
Wyniki badań przemysłowych

Bieżące projekty

BGK - POIR.03.02.02 - 00 - 1977 / 20
NCBiR - POIR. 01.01.01 00 - 259 / 15
Wyniki badań przemysłowych
PARP - PROGRAM OPERACYJNY Inteligentny Rozwój 2014 - 2020

Przetargi PASACO

Jeśli szukasz dobrych okazji biznesowych, to warto zwrócić uwagę na listę przetargów firmy Pasaco. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która oferuje szeroki wachlarz produktów i usług dla różnych sektorów rynku. Dzięki regularnie organizowanym przetargom, masz szansę na znalezienie atrakcyjnych ofert i nawiązanie współpracy z renomowanym przedsiębiorstwem.

  • Ekologiczne Pasaco

    W planie rozwojowym naszej firmy uwzględniamy wymogi ekologiczne i staramy się niwelować negatywny wpływ produkcji na środowisko. W wytwarzaniu papierów powlekanych wykorzystujemy surowce wtórne, a sam proces produkcji odbywa się bez udziału substancji toksycznych.