O firmie

Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych.

Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowane i papiery samoprzylepne.

 

Obecnie dostarczamy nasze produkty do ponad 50 krajów na świecie nieustannie pozyskując nowych klientów.

 

Nasz park maszynowy to:

  • 2 powlekarki
  • 2 maszyny do sklejania
  • 7 maszyn do drukowania
  • 15 maszyn do produkcji rolek
  • 9 maszyn pakujących
  • 6 maszyn do produkcji etykiet
  • 6 bobiniarek do cięcia papieru z rolki w rolkę.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasza firma nieustannie się rozwija i zapewnia kompleksową obsługę klientów. Nowoczesny Dział Badawczo-Rozwojowy odpowiedzialny jest za doskonalenie procesu produkcyjnego oraz tworzenie nowych produktów. Głównym zadaniem Działu jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, które będą wychodzić naprzeciw wymaganiom oraz oczekiwaniom klientów. Pracę Działu Badawczo – Rozwojowego wspiera Laboratorium, które posiada najwyższej klasy sprzęt zapewniający ścisłą kontrolę jakości wszystkich towarów produkowanych w PASACO. Laboratorium pracuje również nad badaniem papierów wykorzystywanych do produkcji, jak również nowych surowców, w celu doskonalenia produktów, które trafiają bezpośrednio do Naszych klientów.

 

Rocznie przetwarzamy 24 tysiące ton różnych papierów.

 

Produkcja rolek kasowych i rolek specjalnych również jest szeroko rozwinięta w naszej firmie. Rocznie produkujemy ponad 23 mln rolek kasowych i 18 mln rolek specjalnych. Jesteśmy czołowym producentem rolek specjalnych w Europie i liderem w produkcji rolek tachografowych.

 

Sprzedaż etykiety standardowych i etykiety linerless to kolejna dynamiczna gałąź produkcji, która wyróżnia PASACO na tle innych producentów papieru. Produkując etykiety z własnych surowców jesteśmy w stanie zaoferować etykiety w różnych rozmiarach mające zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Własna, innowacyjna technologia etykiet linerless pozwoliła wyróżnić się nam na rynku poszerzając ofertę o jeden z najbardziej interesujących produktów z branży etykiet ostatnich lat.

 

Naszym celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i zagwarantowanie ciągłości dostaw.