Nasi przedstawiciele handlowi są zawsze do państwa dyspozycji

Dział sprzedaży papieru

Papier samokopiujący

Papier silikonowany

Papier samoprzylepny

Eksport
Bożena Kowalecka
Kierownik Sprzedaży
0048 52 387 55 35 0048 607 282 510 bkowalecka@pasaco.pl
Joanna Pankowska
Specjalista ds Sprzedaży Eksportowej
0048 52 387 55 91 0048 661 613 170 jpankowska@pasaco.pl
Polska
Agnieszka Bukolt
Specjalista ds.Sprzedaży - papiery samoprzylepne
0048 52 387 55 49 0048 691 387 624 abukolt@pasaco.pl
Agata Bąk
Specjalista ds.Sprzedaży - papiery samokopiujące
0048 52 387 55 29 0048 603 936 435 abak@pasaco.pl
Dział sprzedaży produktów gotowych

Rolki specjalne

Rolki kasowe

Etykiety samoprzylepne

Etykiety linerless

Składanka komputerowa

Produkty handlowe

Eksport
Martyna Konicka
Kierownik Sprzedaży
0048 52 387 55 37 0048 785 854 000 mkonicka@pasaco.pl
Małgorzata Kołcz
Specjalista ds Sprzedaży Eksportowej
0048 52 387 55 40 0048 781 810 993 mkolcz@pasaco.pl
Katarzyna Piechowiak
Specjalista ds.Sprzedaży Eksportowej
0048 52 387 55 42 0048 781 813 794 kpiechowiak@pasaco.pl
Alicja Szalow
Asystent w Dziale Eksportu
0048 52 387 55 32 0048 693 920 702 aszalow@pasaco.pl
Zuzanna Ünalan
Asystent w Dziale Eksportu
0048 52 387 55 72 0048 785 855 466 zunalan@pasaco.pl
Polska
Agata Bąk
Specjalista ds.Sprzedaży
0048 52 387 55 29 0048 603 936 435 abak@pasaco.pl
Agnieszka Bukolt
Specjalista ds.Sprzedaży
0048 52 387 55 49 0048 691 387 624 abukolt@pasaco.pl